zavřít

Dlouhý popis filmu

Yago Valdez je mladý muž, který vyrostl v divočině. Když byl malý chlapec, někdo mu zavraždil matku Victorii a jeho otec Franco Sirenio svěřil jeho výchovu Gardelovi Valdezovi, příteli jenž žil v buši. Vše nasvědčuje tomu, že později Franco zahynul při požáru rodinného podniku. Yagovým strýcem je Aldo Sirenio, který má s manželkou Elenou syna Matea. Mimo to má také milenku Cassandru, která se jmenuje ve skutečnosti Melina a spává nejen s Aldem ale i s jeho těžce nemocným bratrem Luciem. Lucio je do Meliny zamilovaný a chce si ji vzít. Příběh začíná, když Yago zachránil u vodopádů v Misiones Morenu Gallardo před nebezpečnou pumou. Morena se narodila v Peru a vyrůstala v New Yorku. Po tom, co ji její snoubenec Tomas opustil u oltáře, odletěla ke své nejlepší přítelkyni Lauře.

Ta ji přemluvila k odjezdu do divočiny, kde určitě načerpá nové síly.Yago a Morena se vzájemně přitahují ale Morena je zranitelná po tom, co se stalo s Tomasem. Vrací se do města, rozhodnutá zapomenout na Yaga. V té době Yago zjistil, že Gardel není jeho pravým otcem a rozhodne se najít jeho pravou rodinu. Odjede do Buenos Aires, kam přijíždí i Morena za svým dědečkem Adolfem. Ten pracuje jako majordomus rodiny Sireniů. Yago přichází do sídla rodiny Sireniů a oznamuje všem, že je ztracený syn Franca a Victorie - Fábio Sirenio. Spolu se strýcem Luciem si nechávají dělat genetické testy, zda je opravdu tím ztraceným příbuzným. Testy prokázali, že Yago a Lucio nejsou příbuzní. Nikdo, kromě Adolfa, neví, že Lucio je adoptovaným synem. Lucio zanedouho umírá. Yago se mezitím doví, že vrahem jeho matky je Roberto Cardenas, pravý otec Moreny.

Čas běží a Yago je čím dál tím víc přesvědčený, že Roberto Cardenas je nevinný a odseděl si vraždu, kterou nespáchal, protože mu někdo dobře zaplatil. Yago je zatčen a odsouzen za vraždu dědečka Moreny. Utíká z vězení a bere sebou Morenu, kterou unesl, když se právě vdala za Tomase. Tomase si vzala z vděčnosti, protože po nehodě, kterou měl přísahala, že pokud se Tomas uzdraví, zapomene na Yaga a zůstane s ním. I Roberto jde znovu na testy, kde mu doktoři potvrzují, že nikdy nemohl mít děti. Mercedes, matka Moreny, brzy přichází na to, že Roberto nemůže být otcem Moreny a zbývá tedy jedině Aldo Sirenio. Ano je to tak, Aldo Sirenio je pravým otcem Moreny. V džungli Yaga napadl muž, který nakonec uhořel v chatrči, kde Yago s Morenou bydleli. Všichni se myslí, že Yago zemřel.

Morena se vrací do města a nechce dál žít. Doktor ji oznamuje velkou novinu. Je těhotná a všichni předpokládají, že otcem je Tomas. Později se Morena svěřuje matce a Lauře. Pořád všude vidí Yaga a myslí si, že začíná bláznit. Čas běží a Yago je rozhodnutý zničit Alda Sirenia. Události nabývají na intenzitě a objevuje se další Fábio Sirenio. „Fabio“ je ve skutečnosti zločinec Renzo Chamoro, kterého poznal Yago ve vězení. Aldo najal Renza, aby předstíral ztaceného synovce. Krevní, znovu opakované testy, mluví pro Renza. Nikdo nechápe, jak se to mohlo stát. Jen Aldo ví, že v hrobě Franca Sirenia leží Renzův pravý otec.

Proto testy dokázali, že Renzo je synem Franca. Yago má podezření, že v hrobě neleží Franco Sirenio. Myslí si, že Franco žije a dokonce ví kde. Flamy, zahradník, který pracuje v domě Sireniů, ztratil před lety paměť při požáru. Toho Yago považuje za svého otce a později se ukazuje, že měl pravdu. Tomas unesl Morenina chlapečka, aby se jí pomstil za to, že miluje Yaga. Renzo zjišťuje, kde se Tomas skrývá a nechá ho upálit. Yago se dovídá, že maličký je jeho synem. Malý Franco se vrací k rodičům. Flamy uznává, že je Franco Sirenio a žádá Roberta Cardenase, aby při znovuotevření případu vraždy Victorie Sirenio svědčil. Yago a Morena se berou.

Při obřadu Dumas Salabery (otec Tomase) oznámí výsledky krevních testů, z kterých vyplívá, že Tomas nikoliv Yago je otcem malého Franca. Yago utíká od oltáře. Ani ujištění Moreny, že testy jsou podvod ho neuspokojuje. Testy jsou opravdu podvodným činem Alda, aby zabránil svatbě. Aldo cití, že se potápí a zbavuje se svědků. Dalším na řadě je Renzo. Při pokusu o jeho zatčení Renzo utíká a unáší Alda. Yago a Morena zachraňují Alda v poslední minutě, před odpálením bomby. Aldo je zatčen za podezření z vraždy Victorie Sirenio. Potom co zabil Roberta Cardenase, si myslí, že mu nic nedokážou. S vypětím svých posledních sil, Roberto přichází do soudní síně a umírá. Před smrtí však vloží videokazetu do rukou soudce.

Na videokazetě je Aldo, který zastřelil Roberta a kde se přiznává k zabití Victorie. Aldo je usvědčen a pod tíhou viny páchá sebevraždu. Renzo posedlý pomstou Yagovi ho chce při svatebním obřadu s Morenou zabít. Melina však zasahuje a Renza probodává nožem. Ohlašuje vraždu Renza a utíká z města. Po třech letech, kdy byl podnik v krizi, Elena, vdova po Aldovi, Franco a Yago, postavili podnik znovu na nohy. Yago, těhotná Morena a malý Franco odjíždějí konečně do Misiones, kde se seznámili, aby zde prožili zbytek svého života...

Stručný popis filmu