zavřít

Dlouhý popis filmu

Příběh začíná příjezdem José Manuela Valladarese a jeho syna Bernarda do města, aby převzal vedení banky po svém otci. Na uvítacím večírku pro José Manuela se seznamují s pohlednou Euchenií Landaetovou, manželkou bratrance Gustava. Gustavo je paranoidní, neurvalý a nejistý člověk, který týrá svou vlastní ženu, aby si tak dokázal svou vlastní mužnost. Není divu, že křehká Euchenie se zahledí do citlivého Bernarda. I Bernardo její city opětuje, ale dělá mu starosti, když Euchenie nechce opustit Gustava. Euchenie odjíždí sama do vily na pobřeží.

Na pobřeží se setkává s Bernardem a prožijí nádherné dny. Bernardo se vrací zpátky do města, ale Euchenie ještě zůstává. Netuší, že Gustavo se rozhodl ji navštívit. Gustavova matka, na které je Gustavo doslova závislý, mu namluvila, že Euchenie je milenkou José Manuela a že na pobřeží mají schůzku. Rozzuřený Gustavo najde José Manuela ve vile, zrovna když ji přišel navštívit a obviňuje Euchenii z nevěry. Ta ze strachu před ním utíká k útesům. Při rvačce Gustavo s útesů padá. V tom se na scéně objevuje José Manuel a vykřikuje na Euchenii, že ho zabila. Přesvědčí Euchenii, že bude lepší, když to všechno nechá na něm.

José Manuel vše opravdu zařídil, ale neudělal to nezištně. Touží po Euchenii dlouho a nemá nejmenší tušení o jejím vztahu s Bernardem. Vydírá Euchenii a ta si ho nakonec bere za manžela. Zklamaný Bernardo nedokáže pochopit, jak ho mohla Euchenie tak zradit. Euchenie se bojí Bernardovi vysvětlit okolnosti jejího sňatku s Josém Manuelem. Bernardo se seznamuje s pohlednou Manuelou. Manuela Bernarda miluje ale on pořád nemůže na Euchenii zapomenout. Esparanza, pravá ruka José Manuela a také jeho milenka, zjišťuje, že Gustavo žije. Ztratil paměť a Esperanza mu "pomáhá" si vzpomenout. Namluví mu, že Euchenie ho chtěla zabít. Zdá se, že Euchenie uvízla v další zlaté kleci, ke které má klíč jen José Manuel. A nebo možná existuje naděje, že milenci budou spolu.

Stručný popis filmu