zavřít

Dlouhý popis filmu

1. série:
Epizoda 1:
Marty se svou družinou cestuje do New Yorku coby konzultant pro obří banku MetroCapital, jež chce ustavit plán jak bezohledně ospravedlnit své bonusy na konci roku, zatímco finanční svět kolem nich se zmítá v ničivých plamenech. Marty si bohužel během jednání znepřátelí druhého nejdůležitějšího muže společnosti, Grega Norberta. Když se vrátí zpět dostane nevyžádanou radu od svého otce Jeremiaha, o tom, jak má vychovávat svého syna, Roscoa. Ten se totiž rozhodl hrát ve školním představení hlavní ženskou roli.

Epizoda 2:
Marty se skupinou poradců je poslán do Fénixu, aby uklidil ve výkonné sportovní frančíze nepořádek, jenž má na svědomí rozvod majitelů. Ve Fénixu Jeannie využije příležitosti a jde na večeři se svou starou láskou, Derekem. Jenže když zjistí, jaké s ní má skutečné záměry, její sebevědomí rapidně klesne. Na domácí frontě Marty pokračuje v soukromé válce s ředitelkou školy Gitou ohledně Roscoova oblékání.

Epizoda 3:
Marty přijíždí do kanceláře, kde Greg Norbert právě oznamuje, že MetroCapital pravděpodobně koupí Galweather. Lidi, tohle není dobré… Skupina se následně přesouvá do Indiany kvůli konzultacím pro společnost s nápoji, kde Marty díky svým manažerským schopnostem promění ztrátu ve vítezství. Mezitím Clyde vyzvídá, jestli Doug doopravdy dováděl s transvestitou. Roscoe zápasí s rozporuplnými pocity ohledně jeho zalíbení v chlapcích i děvčatech.

Epizoda 4:
Jeremiah je mimo město, a tak je Marty nucen vzít svého syna s sebou na pracovní cestu do San Francisca. Roscoe doufá, že bude mít příležitost strávit víc času se svým tátou, namísto toho je ale celý čas s ostatními ze skupiny – a Marty je nucen hlídat Alexa Katsnelsona, náctiletého CEO společnosti zabývající se bezpečnostními softwary. Mezitím Jeannie reaguje na své nedávné zasnoubení schůzkou s Kurtem, hudebníkem, kterého náhodně potkala v kavárně.

Epizoda 5:
Během poradenství v Utahu je Jeannie postavena do vedení. Vyšlo totiž najevo, že rasistický ředitel motelového řetězce nebere Martyho vážně. Mezitím se Clyde snaží sbalit mormonskou pannu. Když Monicu vypeče ženáč, se kterým se schází, rozhodne se strávit čas s Roscem. Jenže to nedopadne dobře a Roscoe odchází s tím, že malinko více chápe svou matku a mnohem silněji si váží svého otce.

Epizoda 6:
Marty jde do války se školou svého syna, jež obvinila Roscoa ze sexuálního harašení – snažil se políbit chlapce. Martyho soukromý život se však zkomplikuje ještě víc, když se najednou objeví April, striptérka, se kterou se seznámil v New Yorku. Jeannie se začne velmi obávat své nadcházející svatby.

Epizoda 7:
Martyho tým se chystá do Washingtonu, kde mají zakázku ve farmaceutické společnosti. Marty dostane od April náročný úkol – během pracovní cesty jí musí zůstat věrný. Jeannie se kvůli tomu dostane do obtížné pozice - musí ‘uspokojit’ jejich klientku. Jeremiah se předtím, než bude moci promluvit s Martym, svěří April. Na samém konci epizody nastraží žárlivá Monica na Martyho nebezpečnou bombu.

Epizoda 8:
Marty se se svým týmem účastní každoroční prestižní náborové akce společnosti, jež hostí ty nejlepší z Harvardské univerzity. Marty se tam věnuje Jamesovi, novému a jedinému afroamerickému přírustku v jeho jinak běloššské firmě a učí ho všechny své dovednosti. Mezitím se Doug rozhodne dokázat Clydeovi, že zvládne koučovat kohokoli ze zúčastněných a dostat ho na ‘seznam’. Jeannie mučí sexy adeptku ve snaze zjistit, jestli má kromě stylu a flirtování něco v hlavě – což je značně pokrytecký postoj, zvlášť, když vyjde najevo tajemství, které Jeannie skrývá…

Epizoda 9:
Konzultanti jsou konzultováni, náležitě si je totiž proklepne jejch stará rivalská firma – to vše díky MetroCapitalu a chystané fúzi. Mezitím dělá Jeannie vše pro to, aby udržela Wese a manželství na uzdě, jenže se prořekne před Martym. April a Roscoe se sblíží, jenže když už má Marty konečně pocit, že je situace doma pod kontrolou, objeví tajemství, které skrýval Jeremiah… a navíc mu Monica sdělí šokující zprávu…

Epizoda 10:
Jeannie má konečně šanci stát se legendou ve světě konzultantů, jako šéfka týmu totiž vyráží do svého rodného města vzkřísit zkomírající církev. Na domácí scéně rozvíjí Monica své manipulační techniky a ohrožuje Martyho vztah s April.

Epizoda 11:
Marty se po boku “Vyvolávače deště” snaží zamezit blížící se akvizici ze strany MetroCapitalu. Jenže díky nečekanému zvratu událostí a zabodnuté kudle v zádech se Vyvolávač nakonec stane namísto cenného spojence Martyho životním nepřítelem. Marty se musí vypořádat s postojem svého syna Roscoa v návaznosti na zprávy o April.

Epizoda 12:
S pomocí Grega Norberta se Martymu a jeho týmu podaří získat jedenáctihodinový odklad a zastavit akvizici, kterou rozjel MetroCapital. Mezitím se Jeannie rozhodne o tom, zda si vezme Wese a zásadní změnou projde i Martyho syn Roscoe.

Don Cheadle se vrací v roli nesmiřitelného ale veselého Martyho Kaana, za níž byl nominován na cenu Emmy a Zlatý Glóbus. Ve druhé řadě seriálu se těšte na další rozbroje, chaos a monstrózní fúze. Marty se svým týmem cestuje po světě, pohybuje se ve vrcholovém byznysu a vymetá party jako rocková hvězda ... to vše na účet klientů. Okouzlující mluvka Marty Kaan a jeho tým snů vědí lépe než kdokoli jiný, jak hrát ve světě velkých byznysmenů. Pomocí špinavých triků se jim snadno daří nalákat mocné ředitele a uzavírat s nimi zásadní obchody. V zasedačkách, barech i ložnicích mocenské elity je korupce obchodem jako každý jiný a všichni se snaží urvat něco pro sebe. Této nemilosrdné satiře ze světa současné korporátní Ameriky není nic svaté.

3. série:
Epizoda 1:
Marty a jeho nová skupina Kaan & Associates mají v hledáčku generálního ředitele obchodu s bio-potravinami. Jeannie přetrpí Dougovo nostalgické vzpomínání na starou partu, při němž vyjadřuje svou averzi k novým kolegům v Galweather Stearn. A Clyde v nové pozici svádí souboj se šéfkou Monicou, která má ještě nechutnější manýry, než si kdy dovedl představit. Třetí řada seriálu začíná.

Epizoda 2:
Marty má poněkud smíšené pocity ze setkání s Roscoevou novou láskou Lex. Jeannie udělá v Galweather Stearn určité přeskupení sil, aby získala zakázku od ministerstva obrany. Sarah Dougovi sděluje, že s ním chce mít dítě. A Clyde je svědkem Moničina nehorázného jednání s podřízeným, při němž už zašla trochu moc daleko.

Epizoda 3:
Marty a Jeannie rozjedou akci, ve které se mají jejich největší konkurenti navzájem vyšachovat. Věci ale nejdou tak hladce, jak si představovali. Změny v Galweather nevěstí pro Jeannie nic dobrého. Pracovat pro Moniku není pro Clyde příjemné, situace se ještě zhorší, když je donucena pracovat z domova.

Epizoda 4:
Marty jedná s novými klienty - dvěma magnáty Dre Collinsem a Lukasem Fryem z oboru hip-hopového oblečení. Oba pánové mají k vedení jejich společné firmy DollaHyde jiný přístup a neshodnou se ani na plánech do budoucna. Jeannie už ví, jaká bude její role v nové pozici. Clyde prochází jistou osobní krizí a obrátí se na Martyho s žádostí o pomoc.

Epizoda 5:
Marty a Jeannie začnou realizovat plán na odstranění Lukase z firmy DollaHyde. Marty a Dre se začínají přátelit. Clyde se snaží získat pro Kaan & Associates velkého klienta, zatímco Doug řeší, jestli má mít se Sarah dítě.

Epizoda 6:
DollaHyde uvádí na trh nové tenisky a pořádá k této příležitosti večírek. Dre si na party testuje Martyho, ten zvažuje zradu. Mezitím Jeannie odhalí, že Lukas nejspíš něco tuší. Odsunutá Clyde se snaží s Martym nějak pohnout, zatímco Doug dělá zásadní chybu.

Epizoda 7:
Marty a Jeannie se s Lukasovou snahou sabotovat DollaHyde vypořádají každý po svém. Vztah Roscoa a Lex začíná pro Martyho představovat problém.

Stručný popis filmu