zavřít

Dlouhý popis filmu

Filmová adaptace slavné herní série Assassin's Creed s Michaelem Fassbenderem v hlavní roli asasína Calluma Lynche. Lynch je fungl nová postava, která v žádné z her nefigurovala. Tvůrci totiž nechtějí kopírovat konkrétní herní příběh - mají v plánu do už tak bohatého světa přidávat nové postavy a vyprávět jejich příběhy. Ale kdo ví, třeba se vedle Lynche někde mihne Ezio, Altair nebo jiný z hrdinů z počítačových her.

Vedle Fassbendera si ve filmu zahraje také Marion Cotillardová, Michael Kenneth Williams a Ariane Labedová. Za kamerou bude stát méně známý Justin Kurzel, který s Fassbenderem a Cotillardovou natočil letošního Macbetha, který prý není vůbec špatný.

"Lynch zjistí, že je potomkem tajné společnosti asasínů skrze odemčení genetických vzpomínek. Ty mu umožní znovu prožít dobrodružství jeho předka Aguilara ve Španělsku v 15. století. Po získání neskutečných znalostí a schopností je pak připraven postavit se despotickým templářům v současnosti," zní oficiální popisek filmu. Dočkat bychom se tak měli jak stylové historické akce, tak i dramatu a akce v době moderní.

Stručný popis filmu