zavřít

Dlouhý popis filmu

Jenna Huntersonová (Keri Russell) pracuje jako servírka v Joe´s Pie Diner, peče ty nejlepší koláče na světe. Právě zjistila, že je těhotná se svým mužem Earlem, od kterého chtěla odejít. Jenna dělá vynikající koláče a chtěla by si od manžela půjčit nějaké peníze, aby mohla jít na soutěž v pečení koláčů. Earl jí ale peníze dát odmítne, ačkoli mu odevzdává veškeré spropitné. Chová se k ní velmi majetnicky a tvrdí, že všechno co potřebuje, od něj dostává.

Jenna mu o svém těhotenství nic neřekne a zajde ke své gynekoložce. Ta už ale odešla do důchodu a místo ní je v ordinaci doktor Jim Pomatter (Nathan Fillion). Je tu nový a Jenna mu nejdřív moc nevěří. Nakonec se od doktora nechá vyšetřit a on potvrdí, že je v šestém týdnu. Její šéf se o tom také nesmí dozvědět. Bojí se, že by přišla o práci, a ona si potřebuje našetřit, aby mohla od Earla odejít... První cena v soutěži, na kterou by ráda šla, je pětadvacet tisíc dolarů. To už by jí do nového začátku pomohlo. Její kolegyně Becky a Dawn by jí to moc přály a navrhují, aby si pak založila vlastní pekařství. Jenna se cestou z práce na zastávce potká s doktorem Pomatterem. Dají se do řeči a on jí vypráví o koláčovně, kam chodil jako kluk.

Po nějaké době Jenna doktorovi zavolá kvůli drobným potížím. Doktor ji pozve na kontrolu, a dokonce kvůli ní přijde o dvě hodiny dříve do ordinace. Nakonec ji ani neprohlédne a řekne jí, že to nic není. Jennu to trochu naštve a odejde, ale protože v ordinaci zapomněla kabelku, vrátí se pro ni. Náhle se na sebe s doktorem vrhnou a začnou se líbat... Jenna mu vysvětlí, že má strašně žárlivého manžela a něco takového by vůbec neměli dělat. Jenna není ze svého těhotenství nadšená a napadne jíi, že by svoje miminko mohla prodat. Earl záhy přijde na to, že chce jet Jenna na soutěž, a zakáže jí to. Je rozčilený a cestou v autě ji párkrát uhodí, až Jenna přizná, že je těhotná. Earl žárlí a bojí se, že Jenna bude dítě milovat víc než jeho, ale když mu Jenna slíbí, že to tak nebude, je spokojený... Na další prohlídce se Jenně doktor omluví za své minulé chování a ujistí ji, že už se to nikdy nestane. Znovu ale skončí v objetí. Jenna se začne se s doktorem scházet... Když jde jednou Jenna za doktorem do ordinace, narazí tu na svou bývalou lékařku. Prý musela za doktora Pomattera zaskočit, protože někam odletěl se svou ženou...

Stručný popis filmu