zavřít

Dlouhý popis filmu

Violetta je unikátní projekt inspirovaný žánrem latinskoamerické telenovely,ale zároveň se drží prvků typických pro Disneyho pořady. Tempo seriálu je rychlé a příběh je postaven na tradičním vypravěčském řemesle. Nechybí kreativita a cíl předávat dětem pozitivní hodnoty. Díky spolupráci latinskoamerické a evropské produkce získal tento seriál Disney Channelu především v Evropě, kde jsou diváci na obsah velmi citliví, mezinárodní kontext a relevanci.Celý příběh je postaven na hudbě a tanci,což přispojování kultur a překračování hranic dobře funguje.

Po zhlédnutí 20 miliony diváky v Evropě během prvního čtvrtletí roku 2013 se pořad stal na YouTubu ve Francii, Španělsku a Itálii vyhledávanější než Lady Gaga a Katy Perry.

V Itálii premiéra seriálu proběhla v květnu 2012 a dosáhla nejvyšší sledovanosti v historii premiér italského Disney Channelu. Seriál je zde nejsledovanějším pořadem mezi dětmi ve věku od 8 do 12 let a dívkami ve věku 4 – 14 let ve svém časovém slotu mezi placenými i neplacenými televizními kanály.

Děj seriálu se odehrává v Buenos Aires, rodném městě Violetty, kdepoznává nové kamarády,první pravou lásku a objevuje svoji vášeň pro hudbu. Violetta má úžasný hlas, ale nemá o tom ponětí. Svůj pěvecký talent zdědila po matce, která byla slavnou muzikálovou herečkou, ale tragicky zemřela při nehodě, když byla Violetta ještě malá. Její otec je velmi úspěšný muž, ale je také velmi přísný a ochranářský. Svoji dceru miluje nadevše a skrývá před ní veškeré informace o její matce, protože se bojí, aby ji nepotkal stejný osud. Ví, že jeho dcera má hudební talent, takže ji nutí chodit na hodiny piana, ale drží ji dál od zpívání a herectví. Věří, že dokáže Violettu vychovat v ústraní, v luxusu jejich domu.

Nový seriál nabídne divákům drama, komediální prvky i romantiku. V hlavní roli Violetty se představí talentovaná argentinská herečka Martina Stoessel. Vedle ní diváci mohou sledovat známého argentinského herce Diega Ramose (Montaña Rusa; Divoký anděl; Veranodel ’98; PatitoFeo; Los exitososPells; Herencia de amor) a další tváře známé především fanouškům Disney Channelu v Latinské Americe, jako jsouJorge Blanco (Cuandotoca la campana; HighSchool Musical: El Desafío)nebo argentinská herečka Clara Alonso(ZappingZone; Highway: Rodando la aventura; Pecezuelos).

Stručný popis filmu