zavřít

Dlouhý popis filmu

V ne tak vzdálené budoucnosti Země otevřela své dveře, aby umožnila mimozemským bytostem ze vzdálených planet žít spolu s lidmi. Velitel Cruger musí trénovat S.P.D. Akademii, aby se stala další generací Strážců Vesmíru a aby chránila Zemi před zlým Císařem Gruummem a jeho Troobian Impériem. Nejnovější skupina hrdinů jsou Power Rangers S.P.D. - Space Patrol Delta (Vesmírná Hlídka Delta).

Když je A-Jednotka - nejlepší z nejlepších Strážců zajata, je Cruger nucen povolat B-Jednotku, aby zaujala její místo. Strážci musí projít dlouhou cestou a přijmout dvě pouliční krysy do své jednotky, aby se naučili pravý význam týmové práce. Všichni se dozvědí, že jsou stejného původu, protože jejich rodiče pracovali pro S.P.D. ve vytváření technologie jejich S.P.D. Morférů. To jim způsobilo, že zdědili unikátní síly a používáním těchto sil zjistí, jak se spojit jako tým a pomoci zachránit svět.

Velitel Cruger musí vykonat pomstu proti těm, kteří zničili jeho domovskou planetu Sirius - stáním se Stínovým Strážcem. Jako Stínový Strážce, Doggie musí vést a trénovat B-Jednotku k vítězství proti Císaři Gruummovi. Musí dokázat vrchnímu Veliteli Birdiemu, že on a Strážci Vesmíru mají to, co je potřeba k poražení Gruumma s pomocí Kat a nové Delta ATV.

Když Strážci obdrží zprávu z budoucnosti 15 let, která říká, že Země byla převzata, objeví se záhadný Omega Strážce z budoucnosti, aby pomohl Strážcům v poražení Morgany, Devastationa a Shortieho. Sám se přidává ke Strážcům, dokud Kat nenajde způsob, jak ho vrátit do jeho vlastní doby.

Když se A-Jednotka vrátí a zajme Velitele Crugera, musí se s nimi B-Jednotka utkat. Mezitím Gruumm transformoval svou loď na tělo pro Omniho - jeho vládce. Broodwing také obsadil Delta Základnu, a tak Strážci Vesmíru musí spojit své síly a zajmout své nepřátele.

Stručný popis filmu