zavřít

Dlouhý popis filmu

Londýn 1958, čtvrť Soho - Vycházející rokenrolová hvězda Silver Johnny (Hans Matheson) vystupuje večer co večer v nočním klubu Atlantic. V létě roku 1958 mu však začnou problémy. Silver Johnny je pod ochrannými křídly svého žárlivého homosexuálního manažera Ezry (Ricky Tomlinson), jenž je zároveň vlastníkem sešlého Atlantic klubu.

Jednoho večera během vystoupení padne do oka mladý Silver Johnny vlivnému gangsterskému podnikateli s homosexuálními sklony jménem Sam Ross (Harold Pinter). Sam Ross pozve Silvera Johnnyho a jeho manažera Ezru projednat věc, že by Silver Johnny mohl dělat nějaké větší věci, avšak Ezra je odhodlaný chránit svého hudebního svěřence.

Krátce poté je Ezra objeven mrtvý jedním členem týmu Johnnyho Silvera, vyzáblým Skinnym (Ewan Bremner). Společníci zavražděného manažera oznámí plány převzít klub a tím začínají mocenské boje. Ezrův ctižádostivý kolega Mickey (Ian Hart) oznámí, že se Ross zamýšlí starat o Johnnyho Silvera, jelikož chce zpěvákovu pozornost všechnu pro sebe.

To se ale nelíbí neurotickému synovi zavražděného Ezry. Baby (Aidan Gillen) se vydává sledovat otcova vraha a zmizelého zpěváka.

Stručný popis filmu