zavřít

Dlouhý popis filmu

Gonzalo Elizalde je bohatý a vlivný muž který se zabývá chovem koní, žije se svojí manželkou Montserrat a pěti dětmi Anibalem, Camilem, Lilianou, Santiagem a Fernandou na haciendě. Z jeho pěti dětí si však rozumí s těmi najmladšími Santiagem a Fernandou, které ještě nezkazilo jeho bohatství. Gonzalo si myslí, že nemá nepřítele, no mýlí se,je ním tajemný muž Artemio Bravo, který chce zničit Gonzala a celou jeho rodinu.

Na dosáhnutí svého cíle chce použít mladou Rebecu Sanchez, která chce jediným cílem je úplne zničit rodinu Elizalde.Rebeca přichází pod jménem Barbara Greco do rodiny Elizaldeo.Mezi první její kroky patří získat si přízeň Gonzala, dosáhnout aby ovdověl, potom si ji musí vzít za ženu, musí se dostat do vedení rodinné firmy a ta musí dosahovat co nejvyšší zisky, aby byl potom pro Gonzala pád z bohatství do chudoby o moc bolestivější. Rebece sa podaří dosáhnout všechno, a Gonzalové děti ji zbožnují jedině Liliana jí nedůvěřuje. Fernanda, Gonzalova najmladší dcera, by se měla připravovat na první svaté příjmání, no radši si hraje s Eduardem, synem služky rodiny Elizalde. Mezi Eduardem a Fernandou vzplane dětská láska, co se nelíbí ani jedné straně.

Soledad, Eduardova matka, slouží na haciendě od dětství a má Gonzalovou plnou důveru, vychováva i jeho děti.Barbara dostane od Artemia další úlohu, odstránit z cesty Soledad.Barbara přichytí Eduarda a Fernandu jak se líbají, a hned to řekne Gonzalovi a Montserrat. Gonzalo na žádost své manželky posílá Eduarda do internátní školy a tak je rozdělí.Dalším úkolem Barbary je zbavit se Montserrat, do plánu však vstoupí Liliana,která si vyslecne telefonát.Proto Barbara změní plán do pokoje Liliany schová kokain, Monteserrat najde drogy a myslí si že Liliana je na drogách závislá. Montserrat a Liliana se pohádají a Liliana prozradí její matce, že Barbara sa ju chystá zabít. Montserrat má astma a proto jde do svého pokoje, aby sa uklidnila Barbara využije situaci a zadusí ji polštářem. Všechno však nasvedčuje tomu, že Montserrat zabila Liliana. Gonzalo nechce Lilianu vyslechnout a umístí ji do psychiatrické léčebny, no předtím ještě stihne vše říct Soledad.

Barbara začne vyhrožovat Soledad, že když něco prozrdí tak zabije Eduarda i děti Gonzala.Uplyne patnáct let a Barbara je už Gonzalovou manželkou a je i ve vedení firmy. Fernanda už má vysokoškolský diplom a chystá si vzít Damiana, netuší však, že její nastávající je Barbariným milencem. Eduardo se taky vrací, jako úspešný podnikatel a chce se oženit s Fernandou, protože ji může zabezpečit. Když se vrátí na haciendu, zjistí, že jeho matka je smrtelně nemocná a Eduardo se dozví ,co zažila díky Barbare. Soledad všetko prozradí Eduardovi a umře.Eduardo při smrtelné posteli matky přísahá pomstu...

Stručný popis filmu