zavřít

Dlouhý popis filmu

Jsou výnosné zboží v multimiliardářské společnosti moderního otrokářství.
V Praze v Česke Republice, svobodná matka Helena (Isabelle Blais) je svedena úspěšným pohledným mužem, se kterým odjíždí strávit víkend ve Vídni.

Kyjev Ukrajina; 16 leta Nadia (Laurence Laboeuf) je vybrána modelingovou agenturou a odjíždí do Spojených Států Amerických s ostatními vybranými kandidátkami.

Manila,Filipinske Ostrovy; dvanáctiletá americká turistka Annie Gray (Sarah - Jeanne Labrosse) je unesena primo před svými rodiči.

Co maji společného???
Dívky se staly obětmi silné mezinárodní sítě obchodování s lidským tělem, vedené mocným Sergiem Karpovichem (Robert Carlyle).

V New Yorku, po smrti třetí východo-evropské prostitutky, tvrdohlavá Rusko-Americká vyšetřovatelka Kate Mozorow (Mira Sorvino) přesvědčí přistěhovalecké celní opatření, které řídí Bill Meehan (Donald Sutherland), aby ji najal, slíbí mu, že bude bojovat proti typu toho to zločinu, a že on nebude litovat.

Agentka Kate Mozorow zná strašlivé sexualní vykořisťování z první ruky a je předurčena zničit síť a přivést šefa pornografické sítě před soud.

Stručný popis filmu