zavřít
upravit profil

Kill Bill - Podrobný popis

Byl to její svatební den a oni se ji pokusili zabít. Po čtyřech letech kómatu se „Nevěsta“ vydává na cestu pomsty.

thriller, akční, drama, kriminální

Dlouhý popis filmu

Hvězda nového filmu Quentina Tarantina „Kill Bill“, Uma Thurman (33), se rozchází se svým partnerem Ethanem Hawkem (32). Po pětiletém manželství spolu mají dvě děti: dceru Mayu (5) a syna Roana (1). Podle některých zpráv je příčinou Hawkeův románek s dvaadvacetiletou kanadskou modelkou Jen Perzow.

Podle amerického deníku The Star se Thurman dozvěděla o Hawkově nevěře ve Vancouveru, kde natáčí svůj nový film Paycheck s Benem Affleckem, pod vedením Johna Woo. Hawke v létě natáčel na druhé straně Kanady v Montrealu s Angelinou Jolie film Taking Lives. Důvěryhodné zdroje uvádějí, že se Hawke s Jen Perzow snažili vyhnout pozornosti veřejnosti a trávili spolu intimní večery v Hawkeově pronajatém hnízdečku.

Zdroje z okolí Umy Thurman říkají, že když se Uma poprvé dozvěděla o Hawkově nevěře, promluvila si s ním a rozhodla se, že jejich vztah se dokáže přes jednu chybu přenést. Poté, co však zjistila, že jí Hawke podváděl s Jen Perzow opakovaně, nedokázala mu odpustit.
Přestože pár již žije odděleně, jejich tiskový mluvčí uvedl: „V současné době ani jeden z nich neplánuje rozvod.“

Hlavní hvězdou filmu Kill Bill je právě Uma Thurman (Pulp Fiction) v roli odhodlané „Nevěsty“. Bývalá členka elitního zabijáckého komanda přežila den své svatby jen šťastnou náhodou a po pěti letech strávených v komatu baží po pomstě. „Nevěstě“ je jedno, proč se jí tehdy pokusila banda v čele s Billem odrovnat. Jde jí o chladnokrevnou a nelítostnou pomstu...

Quentin Tarantino čtyři roky psal scénář. Devět měsíců točil. Tři měsíce stříhal. Natáčení probíhalo ve Spojených státech, v Mexiku, v Japonsku a v Číně.

Stručný popis filmu