zavřít

Dlouhý popis filmu

Tým West Coast Shark (kapitánka Kirsten) se účastní Camp Duch-Thunder, kde se setkají s největšími nepřáteli, týmem East Coast Jets(kapitánka Brooke).Oba týmy jsou nejlepší na svém pobřeží. Kirsten hned první den potká Penna a vymění si spolu telefonní čísla, aniž by věděla, že je členem Jets. Později to však zjistí. V rámci kempu Duch-Thunder rituál, je darován Ducha Stick týmu West coas Shark , což je "zvláštní" položka, kterou musí pečlivě hlídat. Kirsten souhlasí s hlídáním Ducha Stick, když její přátelé jdou hrát poker, pozve ji Penn do zábavního parku. Užívají si spolu na atrakcích. Když se Kirsten a její přátelé vrací do hotelového pokoje nemohou nikde najít Ducha Stick. Žraloci se obávají, protože ztratili Ducha Stick což znamená, že jsou "prokletý".

Žraloci se rozhodnou uspořádat slavnost pro účastníky kempu, aby jim odpustili. Jsou přerušeni týmem Jet. Vznikne velký souboj(taneční), kde je zraněno mnoho členů z obou týmů. Oba týmy musely opustit Kamp, protože neměli dostatek členů. Ale dříve než opustili hotel, Carson dostala skvělý nápad. Navrhla Brooke aby týmy spojily a vyhráli Cheer Camp Championship. I když se zdráhala v první chvíli, souhlasila.Oběvil se uplně nový tým "Shets".

Shets vklouznou do Camp Victory, který soupeři s Camp Duch-Thunder, kde najvětšími soupeř je tým The Flamingos. Poté co uvidí skvělé výkony tým The Flamingos, Carson zavádí nové prvky do sestavy, kterými se inspirovala na horské dráze v zábaním parku. V den soutěže mají sestavu perfektně nacvičenou, vítězství je jasné! Uprostřed oslav z vítěství se Carson a Penn políbí. Na konec se ukázalo že Ducha Stick ukradl Camp Victory.

Stručný popis filmu